systémy pre hlasovú a dátovú komunikáciu
+421 44 55 679 11
email@inoteska.sk

Profil spoločnosti Inoteska

O spoločnosti Inoteska

Už takmer 30 rokov Inoteska poskytuje hlasové a dátové komunikačné riešenia pre: privátne siete (železnice, armáda, polícia, energetika, ...), mobilných operátorov, poskytovateľov fixných telefónnych liniek, internetových providerov a iné firmy.
Ľudské zdroje spoločnosti a výkonné technológie umožňujú ponúkať konkrétne riešenia podľa požiadaviek zákazníkov. Spoločnosť vlastní výkonné CAD systémy pre návrh DPS a FPGA obvodov, špeciálne telekomunikačné meracie zariadenia, ako aj SMD technológiu umožňujúcu realizovať inovácie zariadení a produkciu v malom objeme. Naša firma tiež využíva progresívnu metódu pre montáž a spájkovanie integrovaných obvodov v BGA púzdrach, ktorá bola zakúpená s finančnou podporou EÚ.
Všetky vývojové a výrobné procesy sú certifikované podľa normy ISO 9001:2008.
ISO certifikát

Trh & Zákazníci

Inoteska je poskytovateľom hlasových a dátových komunikačných riešení pre mnohých zákazníkov v Európe, Ázii, Latinskej & Južnej Amerike.
Riešenia spoločnosti Inoteska používajú napr.: mobilní operátori: T-Mobile, Orange, alternatívni telekomunikační operátori a poskytovatelia internetu: Amtel, Case communications, Energotel, eTel, GTS, Hyette Intercontinental Telecom, Nextra, Nexcom, NextiraOne, Optima, Siemens, Slovanet, SWAN, Telenor Networks, privátne siete a vláda: Slovenské a České Železnice, elektrárne, polícia, armáda Slevenskej a Českej Republiky, Ministerstvo vnútra Slovenskej a Českej Republiky a mnohí ďalší.

Hlasové & Dátové komunikačné riešenia

Navrhnuté pre prenos hlasu a dát, ich multiplexovanie, zlučovanie, prevod, ...

Sortiment produktov:

  • VoIP zariadenia
  • PCI karty do PC
  • multiplexery: analógové, inverzné, multifunkčné, PRI, BRI, E3, optické...
  • hlasové a dátové smerovače
  • GSM brány
  • komunikačné produkty
  • analógové zariadenia a iné.

 

Prezentácia spoločnosti.pdf

 

 

2014, created by creative solution